Lady boss

Lady boss Originální název: Lady Boss

Alpress - 1994
ISBN: 80-85859-07-6

Alpress (1994) 80-85859-07-6 586

Lucy Santangelová je zpět a právě ona je Lady Boss. Lucky je divoká, nemilosrdná, nebezpečná a zároveň neodolatelně krásná, dcera neslavně proslulého Gina Santangela. Nyní usiluje o další úspěch, tentokrát ze všech největší - o kontrolu nad předním hollywoodským filmovým studiem, o kontrolu nad osudem nejbohatších lidí v této branži. V knize nám autorka odhaluje životy a lásky hollywoodských hvězd a zvedá pokličku nad městem, kde touhy a ambice jsou drogou ze všech největší. Otřesná odhalení života těchto lidí naplňují každou stránku a jsou zárukou kvality tohoto bestselleru. (Založil/a: skjaninka)

LadysR2
  30. 1. 2013, 10:23
Opravdu už jen dozvuky první knihy "Lucky". Ale přečetl jsem to celý. A opravdu už mi vadí těch povinných sto znaků do komentáře!
koki.veru
  23. 9. 2016, 7:35
Knížky od Jackie Collins jsem si velmi oblíbila, zvláště sérii o Lucky. Líbí se mi velký počet postav a to, jak se jednotlivé příběhy navzájem prolínají. Ani na chvilku se vlastně nezastavíte a nepřestane Vás to bavit. Stejně tak se mi líbí, že autorka to píše tak, jak to cítí a nesnaží se nějak přetvařovat a psát to uměle (například množství sprostých slov - což je v běžném životě v podstatě normální).