Lucky

ISBN: 80-85975-07-6

Alpress (1996) 80-85975-07-6 609
Alpress (1995)
Alpress (1993)

Pokračování světově proslulého bestselleru Šance se jmenuje Lucky - po jedné z hrdinek, dceři Gina Santangela. Lucky, tak podobná svému otci - divoká, bystrá a nezkrotná, chce dosáhnout stejné moci a závratného bohatství jako Gino. Otec s dcerou si po mnoha životních zvratech konečně k sobě našli cestu. Jejich porozumění však ohrožuje žena, která vstoupila do Ginova života hlouběji než lehkým flirtem. A sama Lucky se pochybně vyrovnává s novou situací spojením s mužem stejného stáří a bohatství, jako má její otec. Navíc jméno Santangelů je solí v očích mnoha protivníků, rozhodně vyvolává nenávist v Santinovi Bonnatim, jehož otce Enzia mají Santangelové na svědomí. Nepřátelství jejich klanů je údělem Santangelů. (Založil/a: skjaninka)

Mariana.
  6. 8. 2012, 21:11
Hej.. jako ano.. Je to oddychovka jako všechny její knihy, ale Lucky a Lady Boss se čtou skutečně dobře a hlavní postavy mi jsou neskutečně sympatické.. A ve 12ti se mi to četlo skutečně velice dobře, ač mě intelektuálové možná odsoudí :-D
LadysR2
  30. 1. 2013, 10:21
Slabší prvního dílu, ale pořád čtivé. Po přečtení jsem se těšil na třetí díl. Ale sestupná uroveň je jasná :-(
pove
  5. 8. 2012, 12:18
Jako všechny knihy J. C. - i z této tečou z každé stránky potoky spermatu. Ale jako oddychovka dobrý.
koki.veru
  31. 8. 2016, 21:20
Super knížka. Sice se mi první díl líbil více, ale i tento byl suprový. Líbí se mi, jak je popisováno několik dějů najednou a člověk postupně zjišťuje, že se navzájem proplétají, a že se v podstatě všichni navzájem znají. Huráá do dalšího dílu :)