Pod nekonečnou oblohou

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3469-4

Knižní klub (2012) 978-80-242-3469-4 328

První díl futuristické postapokalyptické trilogie na pomezí fantasy, romance a dobrodružného příběhu. Hlavní hrdinové, Aria a Perry, pocházejí ze dvou radikálně odlišných společenských vrstev a vlastně by se neměli nikdy setkat, natož navázat vztah. Aria patří mezi obyvatele uzavřeného, vysoce technicky rozvinutého a izolovaného města, Perry zase do nebezpečného přírodního světa. Když Ariu vykáží z města za zločin, který nespáchala, domnívá se, že ji čeká okamžitá smrt – ve volné přírodě nemá šanci přežít. „Divoch“ Perry je pro ni jedinou šancí, jak se zachránit. Zakázaná láska a rozpolcená civilizace vzbuzuje mnoho filozofických, morálních a etických dilemat zrcadlících se v neobyčejném vztahu dvou hlavních hrdinů. (Založil/a: TerraDV)

Veronica Rossi Veronica Rossi

Lucy Sisk
  17. 6. 2016, 19:05

Na začátku bylo moc věcí najednou, ale pak se to zklidnilo.
Katniss Lavender
  19. 6. 2013, 19:15
S touhle knihou jsem měla ze začátku trochu problém. Nedokázala jsem pochopit jak může mít něco, co bych nejraději odložila už po dvaceti stránkách, tak dobré hodnocení. Díky mé neschopnosti odložit knihu dřív, než ji dočtu jsem na to přišla. Přelouskala jsem prvních sto stran a čekalo na mě velmi milé překvapení! Ta kniha najednou začala být úžasná... Prostředí, děj, hlavní hrdinové... Všechno mě najednou uchvátilo a pohltilo. Ještě nikdy se mi nestalo abych měla z knihy tak rozporuplné pocity. Od sté strany by si zasloužila plný počet hvězd, ale těch prvních sto nemůžu ignorovat. Takže ode mne čtyři a těm, kteří při čtení této knihy budou mít stejný pocit jako já radím: VYDRŽTE!!! Stojí to za to! ;-)
kklepkaa
  22. 1. 2014, 16:31
Tohle není žádná další tuctová romance, kde dobro zvítězí nad zlem (stejně doufám v happy end), ale příběh působí velmi reálně a i když jsou vaše záměry správné, nemusí se setkat s pochopením okolí. Tahle kniha je spíš víc na zamyšlení, ale že bych se nějak dějově nudila se říct rozhodně nedá... Také je krásně vidět, jak se postavy vyvíjejí... hlavně u hlavní hrdinky. Velmi se těším, až se mi do ruky dostane poslední díl.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 20:28
Tahle knížka se mi moc líbila, ačkoli jsem si moc nedokázala představit, jak to s Áriiným světem je, připadalo mi to špatně vysvětlené. Ale když pominu tohle, knížka neměla chybu. Hlavní hrdinku mám velmi ráda a knihu vřele dporučuji :)
Míša.L
  10. 8. 2013, 18:59
Ze začátku mi přišla hodně nudná, ale kvůli krásnému obalu a zajímavé anotaci jsem četla dál. A přesně na 90. straně mě to začalo bavit. Ačkoliv příběh nebyl zas tak moc zajímavý a originální, stojí za to přečíst si ji. Je to příjemná oddechovka a čte se skoro sama.
karkulík
  12. 6. 2013, 20:16
úžasný příběh. Čtení knihy jsem dlouho odkládala, ale jsem ráda, že jsem si knihu nakonec přečetla. Nyní patří k mým nejoblíbenějším.
Díky dvoum pohledům je kniha pestřejší a můžeme si udělat lepší obrázek situace, ve které se obě hlavní postavy nacházejí.
Určitě si přečtu i další díl! :))
Nikiss
  9. 2. 2013, 21:19
Jak už tady bylo psáno, příběh je zajímavý hlavně psním ze dvou různých pohledů, různých světů. Moc mě zaujal a už se těším na další díl! :)
luca92
  26. 3. 2013, 19:06
prostředí bylo originální a zajímavé, sice příběh byl předvídatelný ale vůbec mu to neubíralo na napětí a kouzle:) fakt vřele doporučuju a odčítám dny kdy vyjde další díl:)
Lilli
  14. 10. 2012, 21:33
Zajímavé čtení, zajímavé rozdělení světa(ů), ikdyž není pořádně vysvětleno. Zajímavé postavy. Líbí se mi, že jednotlivé kapitolky jsou psané z dvou pohledů (2 hl. hrdinové, 2 pohledy) Prostě zajímavé, rozhodně nelituji, že jsem si knihu koupila a těšim se na pokračování.