Z lodiček do traktoru

Z lodiček do traktoru
Originální název: The Pioneer Woman: Black Heels To Tractor Wheels - A Love Story

Jota - 2012
ISBN: 978-80-7462-088-1

Jota (2012) 978-80-7462-088-1 360

Ree Drummondové bylo něco mezi dvaceti a třiceti, studovala a pracovala v Los Angeles, chodila na suši, cvičila pilates, nosila podpatky. Pak se rozhodla pro změnu – rozešla se se svým stylovým přítelem, zamluvila si garsonku v Chicagu, kde hodlala začít nový život právničky v prestižní kanceláři, a odjela si na pár týdnů odpočinout do domu svých rodičů v Oklahomě. Právě tam potkala v baru svého kovboje a zažila s ním to, v co nikdy nevěřila – lásku na první pohled. (Založil/a: Snicketka)

Ree Drummond Ree Drummond
*06.01.1969

Sandalkar
  25. 8. 2016, 12:51
Zajímavé téma přechodu z dámy v lodičkách k rančerce. Moc jsem se těšila. Zklamalo mě, že jde pouze o love story rozmáznutou na 200 stran. Jednu hvězdičku jsem přidala za konec, kdy jsem skutečně dostala, co jsem chtěla. Přechod do holinek, k práci a střídání dechberoucích zážitků s těmi běžnými. Pokud Vás téma zajímá, autorka je mnohem čtivější na svých stránkách: thepioneerwoman.com. Z nich čiší opravdovost a život :-)
felisr
  31. 7. 2016, 16:48
Zajímavá (prý autobiografická) love story z Ameriky devadesátých let. Občas jsem sice přemýšlela, jestli je hrdinka opravdu tak tolerantní nebo spíše už neskutečně naivní. Jinak prima počtení na dovolenou.