Rocková hvězda

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-314-1

Alpress (2000) 80-7218-314-1 487
Alpress (1999)

Rocker z malých poměrů, černošský soulový zpěvák a exotická kráska z lepší společnosti se vyznačují extravagantními zážitky všeho druhu, zejména, jak je to u této autorky běžné, sexuálními. (Založil/a: skjaninka)

Ghoulman
  6. 11. 2016, 11:27
Pro mne osobně veliké překvapení. Čekal jsem béčkovou romanťárnu a nakonec se z toho vyklubal celkem strhující rock'n'rollový příběh, s klasickými proprietami, jako jsou drogy, sex, intriky a (samozřejmě) láska k hudbě. Je zřejmé, že autorka se inspirovala hned několika životy slavných muzikantů, předpokládám, že největší vliv měla historie kapely Led Zeppelin, jejichž členové byli vyhlášení svým epikurejským šílenstvím a Ray Charles, který byl předlohou pro soulového zpěváka. Závěrečné thrillerové vyvrcholení s rukojmími (a spojení osudů všech tří hlavních postav) bylo sice trochu rozpačité, ale celkový dojem to rozhodně nezkazilo.
koki.veru
  2. 10. 2016, 17:18
Velmi povedená knížka, hodně postav, propojené děje, napínavé a čtivé od začátku do konce. Moc se mi líbilo, jak je propojena minulost z přítomností. Fakt super :)