Podtitul: Setkání třetího druhu

XYZ - 2010
ISBN: 9788073883294

XYZ (2010) 9788073883294 299

Seznamte se s podivuhodnými příběhy, které se přihodily obyčejným lidem. Všechny se odehrály zde, v České republice, a jsou zaznamenány přesně tak, jak je vylíčili ti, kteří je prožili. Řada příběhů je opravdu děsivá, jiné jsou spíše úsměvné, všechny však rozhodně stojí za to, aby o nich člověk popřemýšlel. Co doopravdy zažili lidé, kteří se autorům svěřili? Nemohlo jít o přeludy a halucinace? Všichni svědci jsou skálopevně přesvědčeni, že se jim přihodilo něco podivného, a že líčí reálný zážitek. Autoři knihy, manželé Jitka a Ladislav Lenkovi, vybrali a sepsali historky o tom, jak se člověk setkal s mimozemskou bytostí nebo bytostmi, a tvrdí: "Do našeho důvěrně známého světa se promítla nějaká jiná realita. Určitě tady nejsme sami." (oficiální text distributora) (Založil/a: Gustik5)

Gustik5
  18. 4. 2012, 22:57
Mnohdy zvláštní a mnohdy těžko uvěřitelné historky všemožných občanů naší drahé vlasti. Člověk se zamyslí, ale stejně mi mnoho příběhů přišlo nevěrohodných, žádné důkazy, jenom plky. A to, že jeden z vypravěčů tvrdí, že předmět, který na Zemi nechali mimozemšťani, před lety ztratil je do očí bijící. Upřímně, vy byste něco takového ztratili?
erga
  20. 1. 2015, 17:42
gustik
Nejenom vy,ale i každý člověk ztratí většinu předmětů od mimozemštanů,protože oni to ukradnou,když se nedíváte nebo vám to odnesou později.
Ten člověk byl okraden,ale ta věc je stejně vždycky zmagnetizovaná a pod elektřinou,takže to není žádný běžný předmět,který si po generace dáte do skříně,nýbrž aktivní věc,kterou ONI evidují i s tím člověkem.Musel by jste to hlídat jako oko v hlavě aby jste zabránil,že vám to zase ukradnou.
mailnakontakt@seznam.cz