Šance

Šance Originální název: Chances

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-442-2

Alpress (2007) 978-80-7362-442-2 669

Jednoho červencového večera roku 1977 se celý New York náhle ponořil do tmy. Výpadek elektrického proudu zastihl jednotlivé hrdiny v absolutně nečakaných situacích. Starý šéf gangu Gino se po sedmi letech vrací domů letadlem, které se právě chystá přistát. Jeho energetická dcera Lucky uvízne ve výtahu mrakodrapu s neznámým černochem. Její bratr Dario je uvězněn ve vlastním bytě spolu s ozbrojeným maniakem. Všudypřítomné napětí, neskrývaná erotika, rychlý spád a spletité osudy hlavních postav, jejichž životní dráhy se nečekaně kříží i rozcházejí jak v minulosti tak v současnosti, provázejí čtenáře na každé stránce tohoto strhujícího románu. (Založil/a: skjaninka)

LadysR2
  30. 1. 2013, 10:28
Tak u mě 5/5. Vybavuju si mladýho Gina, jak šplhá po žebříčku mafie až na vrchol a pak musí odejít ze Států a jeho dcera převezme jeho imperium a moc se jí ho nechce vracet. To jsou 2 linie knihy. Ale ty části o Ginovi se mi líbili víc
Veronika
  4. 4. 2013, 14:51
Túto "ságu" od Collinsovej som mala veľmi rada. Ľahké čítanie, plné sexu, napätia, biznisu... Prekvapujúco dobré, výborne čitateľné, aj keď žiadne duchovno a intelektuálno z toho nečakajte:)
koki.veru
  29. 6. 2016, 15:31
Super knížka. Opět (jak je u Jackie Collins zvykem) velice propletený příběh, plno postav, vztahů a intrik. Velmi jsem si oblíbila postavu Gina a jeho dcery Lucky. Těším se na další díl z této série.