Dívka z přístavu

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1842-6

Ikar (2012) 978-80-249-1842-6 342

Když se v čilém přístavním městečku Morwellham usadí světaznalý námořní kapitán Adam Bradley, získá si rychle všeobecný respekt. Pouze mladičká Rebecca Westbrooková jím pohrdá a nelibě nese pozornost, kterou jí prokazuje. Miluje svého kamaráda z dětství Toma Masona a chce se za něho provdat. Napadne ji, že kdyby otěhotněla, otec by dal k sňatku souhlas. Brzy však zjistí, že její cesta ke štěstí bude mnohem delší a strastiplnější. (Založil/a: Snicketka)

Tania Crosse Tania Crosse

Nijura
  21. 3. 2014, 19:08
Knížka byla pohodová, skvěle plynul děj a stránek ubývalo...Ale stejně bych hlavní hrdinku někdy propleskala :D
Luccinna
  17. 8. 2012, 8:34
Kniha byla skvělá. Jak píše uživatelka avenue - mnoho tragických událostí, ale to dělalo knihu ještě více zajímavou. Přečetla jsem ji během týdne, je o venkovské dívce, která má opravdu pestrý život... Hodně jsem ji litovala. DOPORUČUJI Vám si knihu přečíst, stojí to za to.
avenue
  3. 8. 2012, 15:02
Knížku sem přečetla za 4 dny, děj je zajímavý, poutavý, že sem se od toho nemohla odtrhnout. Jen tam na mě bylo moc tragických událostí. Jinak vřele doporučuju.