Anin duch

Originální název: Anya's Ghost

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0596-4

Argo (2012) 978-80-257-0596-4 222

Poučný komiks o tom, že podvádět se nemá a ne všechna strašidla zůstanou u pouhého strašení. Aňa je studentkou střední školy, jednoho dne spadne do opuštěné studny v parku a tam se jí zjeví duch dávno mrtvé dívky. Spřátelí se s ní, Aňa dokáže fantóma ovládat a brát na priocházku, což by bez ní nemohl dělat. Pomáhá jí za to s učením, ale čím dál víc ji začne ovládat -- jako pravý fantóm. Nakonec Aňa bojuje o holý život, aby si z ní děsivý duch nechtěl udělat kamarádku i na onom světě. (Založil/a: tomdra)

Vera Brosgol Vera Brosgol
*??.08.1984

antoniana
  10. 10. 2016, 21:15
Skvělý komiks, příběh dospívající dívky, která se snaží zapadnout a jednoho dne se setká s duchem, který se jí snaží ve všem pomocí. Ideální kamarádka nebo ne? Černofialový vizuál je navíc velmi příjemný.
Ginnidlo
  22. 8. 2012, 11:40
Na konci lehce mrazivé dětské čtení. Krásná četba, milý příběh :-) Vřele doporučuji, krásně strávená půlhodinka:-)
LenkaZ
  5. 1. 2015, 20:54
Kupovala jsem tuto knihu mé 13 leté neteři, hezky v angličtině, která byla lehká a srozumitelná. Já sama ji přelouskala s přestávkami během jednoho odpoledne. Milé počteníčko, taková malá hororová pohádka :)
eya99
  18. 11. 2012, 18:15
Docela zajímavé,ale jinak se to čte jak po másle takže za 30 minut to je přečteno takže si nemá cenu knihu kupovat. Ale bylo to zábavný