Volání rodu

ISBN: 80-00-01130-1

Albatros (2003) 80-00-01130-1 106
Albatros (1992)
Albatros (1976)

I tentokrát nám Eduard Štorch a Zdeněk Burian umožnili vzrušující výpravu proti proudu času v napínavém příběhu z doby bronzové. Vylíčili a vykreslili dějepis jako dobrodružství. Navždy si zapamatujeme odvahu, vytrvalost i nápaditost dvanáctiletého Vlčka, jeho matky Luby a malého bratříčka, kteří putují za svým rodem a statečně se potýkají s nepřáteli i divokou a krutou zimní přírodou. Bez rodu nelze žít.

Bloodym
  10. 12. 2013, 13:07
Štorch byl pro mě povinnou četbou. Dočetla jsem to, ale musím říct, že mě ta kniha příšerně nudila. Takže děkuji pěkně, ale už nikdy víc.
LadysR2
  29. 1. 2013, 7:44
No největší paráda byla, že jsem si přečetl, jak Čech a jeho rod vylezli na Říp. Což je česká klasika. A Vlček, jak zabodoval u lovců cizího kmene, jeho pes Divoš, vůle být s rodinou a najít svůj kmen.. Ale Havranpírko je pro mě lepší
nečik
  17. 10. 2011, 6:53
Mám rád příběhy z pradávných dob, kdy světu vládlo železo a tisíce bezejmennných bohů... Vážně, Štorchovy příběhy mě vždy od malička bavily a utvářeli tak zrcadla do dávné minulosti.
DejnaDee
  23. 9. 2014, 11:26
Jak už jsem psala u Lovců mamutů, kniha mého krásného dětství - doby kdy jsme my děti, místo her v tabletech a mobilech hltaly tajemné příběhy a napětí z knih.
Trenad
  4. 9. 2015, 15:29
Knížka s nesmrtelným příběhem, který má přemýšlivému čtenáři stále co říct. Štorch mistrně vytváří napětí správným kombinováním epických pasáží a rozplýváním se nad krajinou.