Kruh ohně

Originální název: Circle of Fire
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012

Knižní klub (2012)

Lia se vydává na nebezpečnou cestu za chybějícími stránkami Proroctví a pátrá po zbývajících klíčích, pomocí nichž by mohla zavřít Bránu, a zabránit tak příchodu Samaela na tento svět. Sama to ale nezvládne. Podaří se jí přesvědčit sestru Alici, která stále více podléhá zlu, aby jí pomohla? Obřad musí být vykonán v den slunovratu a čas rychle utíká… Ohromující závěrečný díl „gotické“ fantasy trilogie z Ameriky 19. století. (Založil/a: prcek1828)

Michelle Zink Michelle Zink

trynitrix
  19. 9. 2012, 14:28
Je fakt že druhý díl byl nejlepší ale tento závěr taky ušel jen mě zklamala Alice ohledně její postavy v knize samí bububu a ono spíš ona nic až teda na konci no. Ale Lia a Dimitri krááásný :-)
Elizabeth-Blain
  26. 8. 2012, 15:54
Tohle bylo nekonečné zklamání. Předešlé dva díly se mi opravdu líbily a byla jsem opravdu nadšená, když jsem se dostala i k poslednímu dílu této trilogie.
Ale nedočkala jsem se v podstatě ničeho, co by za to stálo. Kniha byla zbytečně nudná a plná sentimnetu. Od závěru jsem očekávala skutečně víc.
Nejvíce mě asi zklamala Alice. Tahle série se dočkala happy endu a ten za moc nestál.
Blondie
  6. 10. 2012, 16:00
Série se ze začátku jevila jako zajímavý a neotřelý nápad, bohužel zpracování trochu nešťastné. Na to že jsou knihy vyprávěny z perspektivy hlavní postavy, mi občas scházely nějaké výraznější emoce, trocha psychologie. Často mi vypravování připomínalo jen prostý popis událostí. Putování tím pádem bylo poněkud zdlouhavé a nezajímavé, což ale bývá docela častý problém. Nevyužitý potenciál vidím i ve schopnostech, které postavy měly, ale používaly je spíše náhodně, když se jim zrovna něco zčistajasna zjevilo na hladině vody apod. Škoda...
luca92
  18. 6. 2012, 9:26
některé části jsou moc zdlouhavé jiné by zase mohli být delší ale na to už jsem si po předchozích dílech zvykla a musím říct že kruh ohně asi nejlepší díl série, komu se líbili předchozí dva nebo alespoň chce vědět jak to vlastně dopadne doporučuju:)