Cizí muž v mém náručí

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-802-1

Domino (2012) 978-80-7303-802-1 259
Domino (1999) 80-86128-56-3 259

Krásná a mladá vdova Lara Hawskworthová má za sebou několik let nevydařeného manželství. Trpně snášela manželovo sobectví, nevěru i společenské výstřelky, dokud jeho loď neztroskotala při obchodní plavbě do Indie. Svým způsobem si oddechla, ale…

Jednoho dne dorazí zpráva, že její manžel není mrtev. Lařina nově nabytá duševní rovnováha se bortí jako domeček z karet. Překvapením však ještě není konec – do Indie odjel sobecký násilník, ale vrátil se pozorný milenec a dvorný muž, který pozvolna dobývá její duši i tělo a získává její lásku. Lara neustále přemítá: Je to on, není to on?

Stejnou otázku si kladou i přátelé a všichni, kdo ho před odjezdem znali. Obrovské zklamání přivodil jeho návrat zejména příbuzným, které tím připravil o titul a bohatství. Pouze matka může s konečnou platností potvrdit jeho totožnost, ale ta se vydala na dlouhé cesty… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:00
Tohle byl zvláštní příběh, ne úplně špatný, ale zvláštní. Dvě hvězdičky dávám za hlavní hrdinku, která mi lezla na nervy - mám ráda silné ženské postavy, což Lara není.
Pend
  17. 6. 2013, 18:16
Celkem slušná červená knihovna s několika pikantními scénami. Autorka si zřejmě potrpí na triky s příbuzenstvem, které navíc odhaluje ne úplně v optimální době.