...protože jsi má

Domino - 2007
ISBN: 978-80-7303-378-1

Domino (2007) 978-80-7303-378-1 267

Londýn, podzim 1833.
Mladá a nespoutaná Madeline Matthewsová se má provdat za stárnoucího chlípného lorda. Jí se ta vyhlídka ovšem příčí natolik, že je ochotna sama sebe společensky znemožnit, jen aby si ji hrdý snoubenec odmítl vzít. Svůj odvážný plán hodlá Madeline uskutečnit za přispění Logana Scotta, slavného herce a proslulého lamače dívčích srdcí. Logan je živoucí legendou na divadelních prknech i v dámských ložnicích. Svou svobodu pečlivě střeží: ví totiž, že je nedílnou součástí jeho úspěchu. Pak se ale na zkoušce náhle zjeví neznámá dívka… Do divadelního světa, plného pozlátka a přetvářky, očividně nepatří, ale to hravě vyváží její krása a šarm. Všichni divadelníci jsou jí okouzlení - pouze Logan nijak neskrývá svou nevraživost. Dokáže ho zoufalá Madeline přimět, aby potlačil bolest z dávného zklamání a přestal se bránit lásce? A bude Logan ochoten sejmout masku, pod níž před celým světem skrývá svou skutečnou osobnost? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 19:59
Jak se mi Logan v předchozím díle (Nsjdu si tě) zamlouval, tak v tomhle díle mi přišel jako někdo úplně jiný. A to já nemám ráda. Navíc ani hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická. Autorka to umí líp...
Pend
  16. 6. 2013, 7:58
Z toho, co jsem od autorky přečetl, zatím nejcudnější román, který by klidně mohl vyjít v řadě Večery pod lampou.