Hlas srdce

ISBN: 978-80-7303-782-6

Domino (2012) 978-80-7303-782-6 253
Domino (2003) 80-7303-150-7 253

1839-1842 Anglie.
Nick Gentry má za sebou pohnutou minulost: z drobného zlodějíčka vyrostl v krále londýnského podsvětí. Vše se změnilo, když se musel rozhodnout mezi šibenicí a prací pro policii. Byla to poměrně snadná volba a Nick se zakrátko stal postrachem všech narušitelů zákona. Jednoho dne jej osloví lord Radnor a požádá jej, aby našel jeho uprchlou snoubenku. Nick svůj úkol splní velmi rychle - ale při setkání s krásnou Lotií pochopí, že tuto ženu chce pro sebe, a nabídne jí sňatek. Lottie tak stojí před rozhodnutím, má-li se vrátit ke starému snoubenci, nebo se provdat za neslavně proslulého Nicka, z jehož polibků se jí točí hlava. Rozhodne se poslechnout hlas svého srdce a cele se Nickovi oddá, ale přesto ji stále trápí svíravý pocit, že Nick před ní něco tají - a z tohoto důvodu se i ona staví k jejich vztahu zdráhavě. Podaří se jim překonat temná mračna minulosti a žít jen pro slunnou současnost? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:03
Knihe ze série Bow Street. Kdo četl, tak se už s Nickem setkal. Nick má strach své milované prozradit, kdo byl, což vede ke spoustě nedorozumění. Moc se mi nelíbí obálka, příběh byl ovšem fajn.
Adri-Anna
  11. 8. 2014, 19:13
Série Bow Street Runners měla klesající tendenci :-( První díl byl fajn, pak už mi vadilo až moc podrobné popisování kdejakého kusu nábytku, cestičky v parku či dešťové přeháňky :-D