Jarní skandál

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-575-4

Domino (2010) 978-80-7303-575-4 239
Domino (2006) 80-7303-333-X 239

Daisy Bowmanová přišla před třemi lety do Londýna v naději, že tam potká muže svých snů a šťastně se za něj provdá. Dosavadní hledání však bylo neúspěšné a její otec ztratil trpělivost. Naprosto bez příkras jí poručil, aby si našla manžela. Okamžitě. V případě, že mu brzy nepředstaví přijatelného nápadníka, bude se muset provdat za muže, kterého jí vybral sám. Tím mužem je Matthew Swift, jímž Daisy odjakživa opovrhovala. Daisy je zděšena. A protože nikdo z rodu Bowmanů nikdy nepřizná porážku, začne dělat vše pro to, aby se mohla provdat za kohokoliv, jen aby to proboha nebyl Matthew! Netušila však, že Matthew není tak nudný panák, za jakého ho až doposud pokládala. Nevěděla, že umí být šarmantní a smyslný. Ani ve snu ji nenapadlo, že muž, kterého vždy nesnášela, by se mohl stát mužem jejích snů… Ani Matthewovi není lhostejná, ale z jakéhosi důvodu se lásce brání. Daisy musí nastražit léčku, aby jej vůbec mohla svést. Teprve pak Matthew podlehne jejím svodům, ale jejich štěstí nemá trvat dlouho. Vzápětí poté, co se stanou snoubenci, vyjde najevo skandální tajemství, které by mohlo zničit Matthewa i lásku vášnivější než Daisyiny nejdivočejší představy… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:06
Poslední díl ze série Čekanky. Matthewem mě autorka překvapila. Podle narážky jsem čekala někoho jiného, nikoli zbrusu novou postavu. Slabší než předchozí díly, nikoli špatné.
Evelýny
  27. 9. 2014, 9:24
Tento díl se mi docela líbil. Zpočátku byl vtipně napsaný a docela mě bavil - konec však opět parodie. Pouta otvíraná vlásenou a z Matthewa se vyklubal úplný James Bond.
Od této autorky spíše preferuji romány ze současnosti.