Jen ve tvém náručí

ISBN: 978-80-7303-501-3

Domino (2009) 978-80-7303-501-3 344
Domino (2002) 80-7303-075-6 344

Rok 1805.
Krásná a obletová rusovláska Lysette se ocitá na pokraji zoufalství, neboť se má provdat za neurvalého muže, kterého celým srdcem nenávidí. A protože nesouhlasí s názorem své matky, že údělem ženy je tiše trpět, rozhodne se utéct z domu svého snoubence a zařídit si život podle svého. Osud je k ní však nelítostný - Lysette se ocitne v sídle rodu Vallerandů, kde vládne tvrdou rukou popudlivý, ďábelský Maxmilián s tajemnou minulostí. Pán domu se rozhodne zneužít Lysette ke svým sobeckým záměrům, ale ona dokáže najít správný klíč k jeho kamennému srdci a přesvědčit do, že i on může být upřímně milován… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:07
Asi každý autor si vybere slabší chvilku. Klaypasová si ji vybrala zde. Tenhle romantický příběh byl divný a nudný a spoustu dalších hanlivých přídavných jmen.
Adri-Anna
  13. 7. 2014, 20:11
Do poloviny se mi kniha líbila, pak to začalo upadat, asi skrz ty politické bláboly. Nejvtipnější hláška: "Mami, nesmíš na potkání mým nevěstám vyprávět o tom, že jsem zavraždil svou první ženu. Vrhá to neblahý stín na moji pohlednou tvář." :-D :-D