Kde je můj hrdina?

Kde je můj hrdina? Originální název: Where's My Hero?
Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Domino - 2008
ISBN: 978-80-7303-408-5

Domino (2008) 978-80-7303-408-5 223

Obsahuje povídky:
Navzdory pravděpodobnosti (Against the Odds) - Lisa Kleypas
Letní rytíř (Midsummer's Knight) - Kinley MacGregor
Příběh dvou sester (A Tale of Two Sisters) - Julia Quinn

Už se vám někdy stalo, že jste se při čtení své oblíbené romantické autorky zamilovala do úplně jiného muže než hlavní hrdinka? A už vás někdy napadlo, že byste se o něm chtěla dozvědět víc? V tom případě je tato povídková kniha určena právě pro vás!

Možná je tím vaším vyvoleným doktor Jake Linley, který se poprvé objevil v románu Lisy Kleypas Záhadná kráska. Jake už léta tajně miluje Lydii Croydonovou, která se ovšem z důvodů čistě racionálních zasnoubila s jiným. Ani zásnubní prsten jí ovšem nezabrání, aby k sympatickému lékaři nezačala pozvolna cítit víc než sympatie…

Druhým hrdinou, jehož osud zůstával dlouho obestřen tajemstvím je Simon z Ravenswoodu, kterého známe z Pána touhy Kinley MacGregor. Simon napsal půvabné lady Kenně spoustu dopisů, ale podepisoval je jiným jménem. Jak má teď zbožňovanou Kennu přesvědčit, že autorem milostných psaní je právě on?

A konečně zde máme Neda Blydona, jehož literární stvořitelkou je Julia Quinn. Ned se rozhodl oženit nikoli z lásky, kterou považuje za poněkud nepraktickou záležitost, nýbrž pro věno. Pak ovšem potká sestru své bohaté vyvolené, která mu učaruje, a tak mají všichni tři účastníci milostného dramatu vskutku co řešit… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:11
Tato kniha povídek mi přišla jako dobrý nápad. Jake Linley vypadal v Záhadné krásce sympaticky a nezklamal. Simona jsem neznala, ale přesto jsem si čtení užila. A Neda Blydona nemá šanci znát ten, kdo nečetl prvotiny Julie Quinnové, které bohužel nejsou přeložené do češtiny. Ned byl sympatický jako vedlejší postava a jako hlavní postava se ukázal jako ještě lepší. Povedená kniha!