Kouzlo podzimu

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-573-0

Domino (2010) 978-80-7303-573-0 283
Domino (2005) 80-7303-258-9 275

Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ, a tak se společně s matkou vypraví do Londýna, aby se tam poohlédly po ženichovi s modrou krví, který by výměnou za peníze poskytl rodině chybějící společenské postavení. Plán je to hezký, ale Lillian prosedí celou společenskou sezonu potupně v koutě a je okázale přehlížena. Zdá se, že temperamentní dívky probouzejí v anglických gentlemanech místo touhy spíše hrůzu či opovržení. Lillian si navíc nechtěně znepřátelí nejvlivnějšího z aristokratů, sebevědomého hraběte Westcliffa. Její přesně nalinkovaná cesta k oltáři se začíná nečekaně zamotávat. Je vůbec možné, aby na jejím konci našla skutečnou lásku i vytoužený šlechtický titul? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:14
Opravdu jsem se nasmála u scény s baseballem, když ho dámy hrají jen ve spodničkách a hrabě Westcliff a Simon Hunt (Tajemství letní noci) je přitom načapají. Westcliff je Lillian tak krásně pohoršen, že je naprosto jasné, že si ji vezme. A za Daisyno a Lillianino vysvětlení hysterie dávám palec nahoru.
Evelýny
  17. 9. 2014, 19:28
U téhle romantiky jsem se nasmála - hlavně ke konci - z mého pohledu perfektní parodie. Lillian je fakt úžasná dívka - chytrá,vtipná, přímočará, nebojácná - pravá Američanka. A co víc otevře každý zámek vlásenkou. Scéně s pouty jsem se již smála nahlas. Anebo jsem se smála sobě, že jsem tuto romanci fakt dočetla do konce. Popravdě několik zábavných a vtipných míst v knize je. A hodlám zdolat i třetí díl. Měla bych se nad sebou zamyslet.