Nezkrotná touha

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-808-3

Domino (2012) 978-80-7303-808-3 239
Domino (2002) 80-7303-065-9 239

Amanda byla svobodná, nepolíbená… a téměř třicetiletá spisovatelka. Do čtvrtého desetiletí svého života však nechtěla vstoupit jako stará panna, a tak si jako dárek k narozeninám objednala v domě lásky mužskou návštěvu. Když pak osudného večera uviděla na svém prahu atraktivního muže, věřila, že právě s ním prožije vytouženou noc vášně. A on vskutku splnil její nejsmělejší představy, i když se Amanda nemohla zbavit pocitu, že je všechno trochu jinak, než se jí na první pohled zdálo… Její předtucha se brzy potvrdí, protože z domnělého profesionálního milence se vyklube nevlastní syn londýnského šlechtice Jack Devlin, kterého k Amandě přivedly docela jiné důvody než předpokládala. Takovýto začátek vztahu se jistě nedá označit jako šťastný, ale oba zakrátko zjistí, že je vzájemně přitahuje nečekaná vášeň, které ani jeden nedokáže odolat. Nicméně ani tentokrát se osud neubírá podle Amandiných představ a snů… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:33
Ty české překlady názvů mě někdy dostávají. Tenhle román patří do skupiny jiných, ale v dobrém slova smyslu. Hrdinkou není (ne)culící se debutantka, ale žena, která je schopná sama se uživit a postarat se o sebe. Hlavní hrdina je mladší, což je taky překvapením.
Evelýny
  10. 9. 2014, 18:39
Tak tohle mi vyrazilo dech. Možná je to reklama na Viagru. Nezkrotná touha je na každé druhé stránce. Hlavní hrdinka, která ani nepozná, že je těhotná - přivede ji na to služka - to fakt ne. Já prostě nedokážu u knihy nemyslet. Na konci erotická přesnídávka s malinami, 78% v hodnocení a na eBUXU devátá nejprodávanější kniha. Zřejmě jsou u nás maliny nedostatkovým zbožím. Přesto jsem knihu dočetla až do konce a fantazie také pracovala. POMOOOOC!!!!