Přijdu si pro tebe

Originální název: Then Came You

Domino - 2001
ISBN: 80-7303-011-X

Domino (2001) 80-7303-011-X 270

Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníků anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného muže, a proto jí chce pomoci. Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát velkolepý plán. S Alexem si však padnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky. Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího... Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu...Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:42
Hádky hlavních hrdinů místy opravdu stály za to. Přiznám se, že to mám radši, než když hrdinové od začátku cukrují. Touto knihou se mi Kleypasová trefila do vkusu.