Vstaň a mluv

Originální název: Stand and Deliver

BETA Dobrovský - 2012
ISBN: 978-80-7306-494-5

BETA Dobrovský (2012) 978-80-7306-494-5 216

Vstaňte a mluvte Jak se naučit obratně komunikovat a hovořit na veřejnosti Staňte se obratným řečníkem, kterým jste vždycky chtěli být! Každý z nás dokáže okamžitě rozpoznat, jestli k němu promlouvá opravdu skvělý řečník. Tito lidé totiž vynikají sebedůvěrou, charismatem, výmluvnost což jsou kvality, které většině z nás chybí. Ale popravdě řečeno, schopnost vstát, postavit se před skupinu lidí a promluvit na veřejnosti nemá ve skutečnosti nic společného s tím, zda jste dostali či nedostali do vínku tyto cenné dary. Projev na veřejnosti je totiž především věc cviku a dovednosti - jde tedy o něco, co se dá naučit. Každý člověk se s pomocí dobrého vedení a praktických nástrojů může stát obratným řečníkem. Kniha Vstaň a mluv staví na osvědčených pravidlech legendárního řečníka a pedagoga Dalea Carnegieho a poskytne vám všechny nástroje, které potřebujete k tomu, aby z vás byl člověk schopný brilantně komunikovat a přesvědčivě vystupovat na veřejnosti. Najdete zde techniky, které používali největší řečníci v historii a naučíte se také připravit působivé prezentace. S pomocí rad a tipů, které kniha obsahuje, si vypracujete svůj osobitý řečnický styl a dokážete pak zaujmout pozornost svých posluchačů. Krátce a jednoduše řečeno, publikace Vstaň a mluv je skvělou a praktickou příručkou na (Založil/a: Snicketka)