Ploty uvnitř nás

Ploty uvnitř nás Originální název: Ploty uvnitř nás

Gasset - 2012
ISBN: 978808707919

Gasset (2012) 978808707919 104

Dramatická, povzbudivá a svým způsobem objevná prvotina Barbory Kindlové. ,,Letěla jsem švihem do nirvány, pak jsem padala do hrobu. Rvala jsem se a rvu se dál, tiším mánie, vyklízím z mozku zubatou. V hodinových cyklech pláču a směju se... Tady to pro mě začalo. Všechno je jen popsaná realita, žádné mrhaní časem a slovy, žádný umíráček. Pouze svědectví o tom, co všechno se událo v jedné psychiatrické léčebně, co tomu předcházelo a co poté následovalo" (Založil/a: Snicketka)

JarKun
  3. 11. 2016, 15:41
Kniha mě, bohužel, neoslovila. Ne, že by byla autorka nesympatická, ne, že by dílo bylo špatné, ale nějak se prostě nepodařilo ty emoce na mě přenést. Něco tomu zkrátka chybělo, ačkoliv mívám také někdy stavy obrovského smutku, z tohoto díla prostě ke mě emoce nedošly. Jen v malých, krátkých úsecích. Ale to nevadí, knížku jsem si rád přečetl.
cisty
  15. 8. 2014, 19:50
Možná je tohle jedna z knih, která se většině čtenářů bude líbit, ale část ji odloží bez touhy se ke knize vrátit. Já rozhodně patřím do první skupiny.
Je až neuvěřitelné, co někteří lidé na tomto světě prožívají a zvládnou.
Barbora je statečná žena, která rozhodně nemá na růžích ustláno.
Kniha stojí za přečtení!