Všechno je jednou poprvé aneb Ještě jsem se nezbláznila

Všechno je jednou poprvé aneb Ještě jsem se nezbláznila
Originální název: Všechno je jednou poprvé aneb Ještě jsem se nezbláznila

Šulc-Švarc - 2012
ISBN: 978-80-7244-321-5

Šulc-Švarc (2012) 978-80-7244-321-5 144

Autorka Iva Lecká s rafinovanou ženskou nadsázkou líčí ve své nové knize Všechno je jednou poprvé aneb Ještě jsem se nezbláznila co všechno ji v životě potkalo poprvé od chvíle, kdy se vdala a začala se starat o syna a manžela. Iva Lecká nejásá nadšením, že se jí v životě pořád něco děje, ale všechno, co se jí přihodilo poprvé, stálo za to. Největším štěstím Ivy Lecké je syn Tobiáš, jejím předurčeným osudem muž-manžel, spojencem i sokyní je její tchyně. Nejraději nic nedělá, aby nepřivolala katastrofu. Ta může nastat i při pouhém nakupování. Dobrodružství a lapálie ji nikdy neminou, když s rodinou cestuje k moři nebo si vyrazí na výlet do přírody. Aby tomu předcházela a vydržela v klidu, pořídila si chalupu. Ale i tam se na ni odevšad hrnou kamarádi, sousedi, řemeslníci a živelní pohromy. Jak se jí povedlo, že se z toho ještě nezbláznila? Šla na ně s nadhledem. Ten kdo nemá smysl pro humor, je z každé nadsázky v šoku a sám před vámi uteče, radí Iva Lecká ve své vtipné knize. (Založil/a: Snicketka)

#deník