Půlnoční romance

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-790-1

Domino (2012) 978-80-7303-790-1 266
Domino (2008) 978-80-7303-399-6 266

Amélie Hathawayová se po smrti rodičů stará o své sourozence a má vskutku plné ruce práce. Nestýská si ale, bere to jako poslání, kvůli němuž dokonce rezignuje na založení vlastní rodiny. Snaží se nevidět, že vede vyčerpávající a předem prohraný boj nejen s nedostatkem peněz, ale především se starším bratrem Leem, který propíjí skromné rodinné prostředky.
Náhlá zpráva o dědictví vytáhne Amélii z letargie. Hathawayovým by mohlo připadnout šlechtické panství, ovšem za předpokladu, že se Leo stane vikomtem. Kde je ale zhýralému bratrovi konec? Amélii se ho podaří najít jen díky nezištné pomoci Cama Rohana, charismatického vedoucího neblaze proslulé herny U Jennera. Vděk, který vůči němu cítí, ale brzy převáží cit zcela jiného druhu, ale hrdá Amélie je odhodlána si stůj co stůj zachovat svou nezávislost a hrdost.
Pohádkově bohatý Cam si díky penězům vychutnal všechny světské požitky a poslední dobou ho stále více láká myšlenka na návrat ke kočovnému životu svých předků. Setkání s Amélií mu však vnese do života chaos. Dobře ví, že v ní potkal svou osudovou ženu – ale dokáže v sobě potlačit vrozenou touhu po svobodě a nechat vykvést lásku? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:46
Cama jsem čekala jako hlavního hrdinu knihy Jarní skandál, ale nakonec dostal jiný příběh. Celá tahle série (Předvečerní láska, Sezdáni za rozbřesku, Sveď mě za úsvitu, Vábení za soumraku) je horší o proti předchozím a moc mě nebaví.