Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

N.V.Ú.

85%
4 4
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

N.V.Ú.

Podtitul: Z celejch Beatles mám nejradši Napalm Death
Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Nezjištěno / Jiné - 2010
Počet stránek: 148
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2010) 148 vydavatel: Cecek Records

Kniha o hudební skupině N. V. Ú. Obsahuje historii kapely, rozhovory, texty písní, historky, alba, fotografie. (Založil/a: MiSte)

(více)  

Štítky

#hudba 
více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

barbiegrrrl
80% 80% 80% 80% 80%
  9. 2. 2014, 0:21
Co se týče obsahu, je to pro fanouška N.V.Ú. rozhodně zajímavé čtení, co se týče formy, je znát, že autor není žádný spisovatel a také, že text zjevně neprošel korekturou. V textu je opravdu velké množství do očí bijících pravopisných chyb a překlepů, navíc někde není dodržena ani jednotná úprava. Na druhou stranu, u tohoto typu publikace se dá s trochou dobré vůle nad zmíněnými nedostatky mávnout rukou. Líbí se mi, že informace v knize jsou v rámci možností (daných zejména rozsahem knihy) dost komplexní, navíc díky tomu, že autor je bývalým členem, může poskytnout pohled zevnitř i zvenčí. Kniha tedy pojednává o historii kapely, všech jejích členech (současných i minulých), albech, koncertech apod. Perličkou jsou pak všechny ty historky. Také musím pochválit, že kromě množství rozhovorů obsahuje kniha i jeden přepis spontánního hovoru, jenž proběhl cestou z hraní (což považuji za dobrý nápad). Hlavně jsem ale ráda, že vůbec takovéto nezávislé „do it yourself“ publikace vznikají.
Rutsuka
80% 80% 80% 80% 80%
  9. 11. 2013, 22:48
Zajímavé nahlédnutí do historie mé oblíbené kapely od jejich počátků až po 25. výročí. Sice mi při čtení vadilo množství chyb a překlepů, ale jinak (z pohledu zvědavého fanouška) mi to přišlo jako příjemné počtení.