200 pokojových rostlin pro každého

Poprvé vydáno celosvětově: 1988

Osvěta - 1992
ISBN: 80-217-0450-0

Osvěta (1992) 80-217-0450-0 144

Kniha obsahuje návody k pěstování, přesazování, udržování, rozmnožování i aranžování rostlin. Má velmi pěkné ilustrace s názvy, charakteristikou a pěstováním spousty známých pokojových rostlin. (Založil/a: milanr)

Ariko
  12. 11. 2014, 22:21
Začínající pěstitel zajisté ocení nejdůležitější zásady pro pěstování pokojových rostlin. Přehledné, i když někdy bych ocenila členění podle druhů (tj. kaktusy ke kaktusům, palmy k palmám) než dle abecedy
Buřinka
  25. 9. 2016, 11:15
Tak sehnání této knihy mi dalo opravdu zabrat. Obešla jsem všechna karlovarská knihkupectví a všude jsem slyšela, že je vyprodaná... No a když jsem ji sehnala, tak jsem zjistila, že to až takový zázrak není. Nicméně podá alespoň základní informace. Tenkrát jsem si koupila i nějakou novinku v květináči a i přes mou veškerou péči a všechny "dobré" rady mi zašla :-( Tuším, že to byla Nertera granadensis ze strany 81.
maurarita
  22. 8. 2015, 10:56
Krásná kniha pro všechny pěstitele pokojových rostlin. Obsahuje spostu užitečných rad i mnoho zajímavých nápadů.