Sveď mě za úsvitu

Originální název: Seduce Me at Sunrise

Domino - 2009
ISBN: 978-80-7303-455-9

Domino (2009) 978-80-7303-455-9 246

Kev Merripen miluje vznešenou Winnifred Hathawayovou od okamžiku, kdy mu její rodina před lety zachránila život. Kvůli svému původu však nedoufá, že by jeho city mohly dojít naplnění, a tak je raději drží v tajnosti. Copak by mohl dopustit, aby se křehká květinka Win stala terčem všeobecného opovržení za vztah s člověkem, jehož minulost je zahalena temným tajemstvím? Ne, to Kev nedovolí, raději v sobě všechny něžné city k Win potlačí! Winnifred má pouze dvě přání: zotavit se po těžké nemoci a zjistit, jestli ji Kev miluje stejně, jako ona miluje jeho. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 20:52
Ne, ne, ne. Nevím proč jsem se do téhle knihy vůbec pouštěla. Příběhy o Hathawayových se mi nelíbí, nevím jestli je to tím, že už autorce docházejí poutavé nápady, nebo jsem toho od ní přečetla moc a jsem přehlcená. Možné je obojí
maurarita
  10. 11. 2016, 20:06
Hezký , milostný románek o tajné a nenaplněné lásce s mnoha dávnými tajemstvími celé rodiny a přátel.