Tajemství letní noci

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-572-3

Domino (2010) 978-80-7303-572-3 283
Domino (2005) 80-7303-240-6 283

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou.
Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji mile rád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné.
Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům... (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 19:57
První díl ze série čekanek. Tyto čtyři knihy patří mezi nejpovedenější od Lisy Kleypas. Simon si mile rád Annabellu vezme. Annabelle díky němu poznává novou sortu lidí - bohaté podnikatele a uvědomuje si, jak moc její manžel dokázal. Povedený romantický příběh
Evelýny
  15. 9. 2014, 22:25
Nechala jsem se svést docela vysokým hodnocením. Já si nemohu pomoci, mě tento styl psaní neokouzlil. Na mě moc někdy až hloupého textu. Přesto jsem knihu zdolala docela rychle a musím říci, že jsem zvědavá i na další díly série "Čekanky". Za ten nápad a za to, že vás to aspoň na čas odvede od starostí všedního dne dávám tři hvězdy.