Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Zimní naděje

83%
4 36
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Zimní naděje
Autor:
Originální název: Devil in Winter

Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-574-7
Počet stránek: 238
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 9x v oblíbených
v přečtených 56x v přečtených
v knihovně 12x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Domino (2010) 978-80-7303-574-7 238
Domino (2006) 80-7303-283-X 238

Půvabná, ale ostýchavá Evie Jennerová snívala o něžném milenci s chlapeckým úsměvem, ale krutý osud pro ni uchystal zlé překvapení. Po smrti své urozené matky vyrůstala u příbuzných, kteří ji od útlého věku týrali a ponižovali. Zakázali jí dokonce stýkat se s těžce nemocným otcem a nikterak se netají tím, jak se těší, až Evie zdědí jeho bohatství. Ve své hrabivosti zašli dokonce tak daleko, že chtějí Evii zaslíbit odpornému bratranci, jen aby měli z budoucího dědictví co největší prospěch.
Evie se obává, že by jí dokonce mohli začít usilovat o život, a tak vyhledá zhýralého Sebastiana, lorda St. Vincenta, a nabídne mu prostou dohodu: uzavřou sňatek z rozumu, který jí zajistí ochranu před příbuznými a jemu poskytne tolik potřebné finance.
Sebastian neváhá ani na chvíli. Je přesvědčen, že díky svým zkušenostem se ženami si Evii omotá kolem prstu a bude si nerušeně užívat nabytého jmění. Jeho představy se ale začnou bortit jako domeček z karet. Na jedné straně na něj útočí Eviini příbuzní, kteří se nehodlají vzdát bez boje, a především ho ničí vědomí, že se do Evie zamiloval. On, proslulý milovník, přece nikdy nemůže přiznat své city! Dokáže ho Evie změnit natolik, aby přestal považovat upřímnou lásku za ponížení? (Založil/a: Martina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Bloodym
80% 80% 80% 80% 80%
  10. 12. 2013, 21:03
Sebastian potřebuje bohatou nevěstu. V kouzlu podzimu proto svému příteli Westliffovi unese snoubenku. Evie se potřebuje dostat ze spárů své rodiny, sebere proto všechnu odvahu a nabídne mu sňatek. On získá její peníze a hernu jejího otce a ona nezávislost a svobodu. Dohoda vyhovuje oběma stranám. Jaké je jejich překvapení, když v sobě na cestě do Skotska naleznou zalíbení. Evie mu však nevěří až do okamžiku, kdy se postaví do cesty kulce určené jí. Moje nejoblíbenější ze série Čekanek a celkově ze všech knih autorky. Ráda se k ní vracím.
Evelýny
40% 40% 40% 40% 40%
  24. 9. 2014, 21:14
Opět taková lehčí schizofrenie - místy vtipné, místy nudné, místy naivní, místy hloupé. Nudné pasáže přeskakuji, nad hloupými vzdychám, vtipné si užívám. Tentokrát mně byl velmi sympatický Sebastian.