Osud

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-104-9

BB art (2012) 978-80-7461-104-9 304

Osiřelá Kate Foxová je rozhodnuta se ve světě neztratit, a vzhledem ke své kráse považuje za nejlepší způsob, jak se do budoucna zabezpečit, sňatek pro peníze. Když přitáhne pozornost inteligentního, mocného a neuvěřitelně bohatého mediálního magnáta Marcuse Brodera, zdá se, že se všechny Katiny sny vyplnily. Ale manželství s Marcusem nenaplňuje její představy. Skříň napěchovaná oblečením předních světových návrhářů a volný čas trávený jenom nákupy, obědy a návštěvy salonů krásy nepřinášejí to pravé štěstí. Zanedlouho touží Kate po rozvodu, vlastní kariéře a šanci na lásku. Nemilosrdně pronásledována Marcusem, který se nezastaví před ničím, aby ji zničil, ovšem Kate ví, že musí zvítězit nad svou minulostí, pokud chce získat důvěru muže, jehož miluje. (Založil/a: al-ma)

teite
  6. 12. 2013, 22:20
Tato kniha mi připadala dost strhující ke konci. Zpočátku tedy spíš nudná a hrdinka protivná, ale po jejím náhlém prozření to už dostalo docela spád.