Já se z tebe zblázním

Já se z tebe zblázním

Motto - 2012
ISBN: 978-80-7246-677-1

Motto (2012) 978-80-7246-677-1 331

Anna Terryová je mladá matka dvou dětí, která má jeden rozvod za sebou a druhý před sebou. Manžel ji opustil před víc než rokem a nechal ji zcela bez prostředků. Nick Diamond je majitel neperspektivního autobazaru, kterého z domova vystrnadila manželka-vegetariánka kvůli řezníkovi. Dočasně přebývá u rodičů a snaží se vzdorovat přehnané péči své matky. Do čekárny právnické firmy oba zavede tentýž důvod – rozvod. A okamžitě si padnou do oka. (Založil/a: al-ma)

Evelýny
  21. 10. 2014, 14:43
Je to příběh o tom, jak je někdy těžké opustit vyjeté koleje, i když již víte, že vedou do pekla. A někdy zase byste je rádi opustili, ale koleje jsou již tak hluboké, že vlastně ani nemůžete.
Příběh se mi četl moc hezky, ale některé pasáže jsou pro mě až moc nevěrohodné, postavené na hlavu - proto pouze 4 hvězdy.
Digi
  14. 8. 2014, 7:27
Příběh o ženě a muži, kteří nemají štěstí v manželství a potkají se v právnické firmě kvůli rozvodu. Kniha nebyla špatná četla se hezky.