Milenec

Originální název: The Lover

Domino - 2005
ISBN: 80-7303-231-7

Domino (2005) 80-7303-231-7 283

Niall McLaren byl nebezpečný a zároveň okouzlující muž, jehož provázela pověst nepřekonatelného bojovníka a milence. Četné ctitelky, které si jej představovaly po svém boku v roli manžela, však měly smůlu: Niall se musel z rodových důvodů oženit s nejstarší dcerou náčelníka klanu ze skotské Vysočiny. Nebyl tou vyhlídkou sice nijak nadšen, ale mužská čest mu nedovolí nedostát svému závazku.
Když Sabrina Duncanová poprvé spatřila svého budoucího manžela, okamžitě ji okouzlil. Stačil jediný jeho polibek, aby se do něj zamilovala - a aby zatoužila prožít s ním i něco víc. Ani Niall nezůstal vůči Sabrině lhostejný, a vyhlídka na manželství, kterého se až doposud děsil, mu náhle připadá jako docela lákavý způsob, jak prožívat nekončící vášeň s nepokornou kráskou.
To se však nelíbí hrdé Sabrině. Niall je sice zosobněním všech jejích snů, ale zároveň se odmítá provdat za muže, jenž ji nemiluje a navíc je proslulým svůdníkem. Podaří se ji Niallovi přesvědčit, že s ní nehodlá uzavřít sňatek z rozumu, ale z čisté lásky? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  11. 12. 2013, 1:20
Hlavní hrdinové se v této knize častovali snad tolika zvířecími jmény, kolik zvířat na planetě žije. A nejsem fanouškem nevěry. A už vůbec jsem autorce nevěřila proměnu hrdinky z káčátka v labuť.