Archandělé bytosti světla

Archandělé bytosti světla

Tenno - 2005
ISBN: 80-903592-0-5

Tenno (2005) 80-903592-0-5 148

Andělé jsou v kurzu. Ale to jim neubírá nic na jejich původní síle, kterou je možno pocítit, když se jí lidé začnou oddávat a otevřou se pomoci a podpoře. Andělé jsou pomocné ruce světla, po kterých člověk vděčně sáhne.
Dodávají hledajícím naději, že mohou být spolutvůrci svého bytí a ne otroky nežádoucího osudu, který neodpovídá plánu jejich vlastní duše.
Autorka zde popisuje podstatu sedmi velkých archandělů a jejich moci poskytnout nám pomoc, když jim otevřeme svá srdce a zaměříme na to své vědomí.
Sedm barevným paprsků z bílého světla představuje jemnohmotné spojení s vyšší sférou archandělů a slouží jako mosty, které nám umožní vstoupit do přímého kontaktu s archandělem a zažít jeho laskavou náklonnost.
V této knize najdeme řadu cenných podnětů, jak pozvat archanděly, aby se stali našimi průvodci životem a my mohli pocítit jejich pomocnou ruku. K tomu patří mimo jiné i materializační rituál, ceremonie realizace přání, návod k harmonizaci systému čaker, magnetizace jemnohmotného silového pole a tejně tak i zvýšení energie pomocí denní pečeti, drahokamů a zvuků.
Závěr tvoří nádherná energická meditace archandělů.
Tato kniha je hodnotným dárkem pro všechny ty, kteří touží na své cestě za světlem po spirituální pomoci, aby mohli lépe rozpoznat svůj cíl a rychleji jej dosáhnout. (Založil/a: vladislaus)