Rebelova spása

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-708-6

Domino (2012) 978-80-7303-708-6 352

Mara St. Brideová dostala do vínku velkou dávku touhy po dobrodružství. Snad až příliš velkou. Sotva by se totiž jinak ocitla na rušné londýnské ulici oděná jen velmi skrovně a zahalena pouze temnotou noci a chatrným plédem. Taková situace hrozí skandálem, který může každou dívku doživotně znemožnit! Na pomoc jí tenkrát naštěstí přispěchal ďábelsky svůdný lord Darius Debenham - a ona mu nyní chce laskavost oplatit… Dare si dříve plnými doušky užíval všeho, co může život nabídnout. Pak byl ale zraněn v bitvě u Waterloo a nyní je z něj pouhý stín bývalého lva salonů. Zápolí se závislostí na opiu, které mu po zranění pomáhalo překonat bolesti, a jediným jeho společníkem je trudná mysl. Nevěří už ničemu - natožpak něčemu tak bláhovému, že by mu mohla pomoci půvabná koketka jménem Mara. Ta je ovšem odhodlána vrátit úsměv do jeho tváře, třeba i s pomocí všech ostatních rebelů. Možná se totiž Dare mýlí. Možná by skutečně mohl porazit všechny své démony, když mu bude stát po boku milující žena. Možná by mohla Mara být jeho spásou... (Založil/a: al-ma)

petřííík
  25. 3. 2016, 18:41
moje nejoblíbenejší :) zaujme, hlavně se tam střídá děj a romatika tak akorát ne žádný dlouhý vzdychání. Doporučuji.