Ostrov zasvěcení

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Albatros - 2012
ISBN: 978-80-00-02882-8

Albatros (2012) 978-80-00-02882-8 352

Ostrov zasvěcení je první knihou osmidílné ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly, nicméně vytvořila nový svět a nové hrdiny, kteří žijí svým vlastním životem. Konečně původní česká „Rowlingová"?! (Založil/a: kati2818)

Rumbelle
  3. 9. 2015, 16:00
Kniha se mi velmi líbila, i když je to o mladších dětech než jsem já. Velmi pěkně napsané. Doporučuji.
Irita
  1. 2. 2016, 16:14
Je to super kniha, ale teď je mi 11 a musím říct, že třeba Hančina psychologie se vůbec nerovná té mojí. Ale já taky nebyla v děcáku, tak nevím...
Kejty
  1. 5. 2014, 11:17
Naprosto skvělá série knih. Můžu všem jen doporučit. Dobrodružství Hanky, Sváti a Rafana vás nenechají v klidu. Knihy vtáhnou do děje a nepustí dokud je nedočtete, pak vám příjde líto, že vše končí.
Lucpes
  24. 5. 2012, 20:30
Knížka mě doslova uchvátila. Autorka píše velice čtivě a napínavě.Je to skvělé české fantasy. Myslím, že se bude líbit jak dětem, tak dospělým a nebudete mít klid, dokud ji nedočtete.