Mánie

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3423-6

Knižní klub (2012) 978-80-242-3423-6 312

Myslíte si, že znáte své sourozence? A co když se nevinná klukovská výprava na zamrzlé jezero promění v noční můru z minulosti, která vám už napořád bude připomínat, že s vaším bratrem není něco v pořádku? Fotoreprotér Nick Wilder je na stopě vraha, který řádí v Seattlu jako smyslů zbavený. V jediném okamžiku však Nick zjistí, že žije úplně jiný život, než si představoval… Psychothriller Mánie, románový debut Craiga Larsena, to je halucinační výlet plný překvapení, krve a rozmazaných vzpomínek. Ale i když se budete bát, za každou cenu nechávejte oči otevřené! (Založil/a: malc8k)

Craig Larsen Craig Larsen
*??.??.1968

Lilienn
  31. 10. 2013, 7:42
Souhlasím, hezká prvotina - ba i více :) knihu jsem přečetla během chvilky. Jen mě možná trošku zklamal konec, který jsem ani zprvu nepochopila, protože jsem nevěděla, co je a co není halucinace. Každopádně doporučit můžu.
AndysSsek
  11. 5. 2014, 21:13
Knížku jsem čet po kouskách, když jsem zrovna měl volnou minutku a to je možná chyba, jelikož se děj často prolínal s představami a pohledy do minulosti a ze začátku jsem se docela ztrácel a tak mě čtení ani tolik nebavilo. Během dneška jsem dočetl v kuse poslední třetinu knížky a závěr mi přišla skvělý. Když čtu knihu, nedokážu domýšlet nebo to ani nedělám, co a jak se stane, ale v tomhle případě jsem se zamýšlel spolu s Nickem, co je skutečná pravda, což mě bavilo. Knížku tedy doporučuji číst pomalu a dávat si věci dohromady, aby se člověk neztratil v ději.
Majka82
  1. 7. 2012, 17:01
Milé, nenáročné čtení. Vhodné na dovolenou. Ne moc extra napínavé, ale i přesto vás děj nedovolí knížku odložit. Hezká prvotina.