Závist

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-7321-636-8

Fortuna Libri (2012) 978-80-7321-636-8 288

Román o prázdné rakvi - Vražda je tak sprosté slovo...

Noc, kdy Katelyn zemřela, se stalo cosi, co všechno změnilo. Zlo má nejrůznější příchutě. Někdy je hořké, jindy ošidně sladké. Katalyn zjistila den své smrti. V jeden okamžik byla deprimovaným teenagerem a zároveň ztratila život. A pak... ležela na stole z nerezové oceli, oči skleněné, tělo studené, a byla opravdu, ale opravdu mrtvá. Jak se to stalo? Byla to sebevražda, nebo vražda? A kdo za to nese vinu? Dvojčata Hayley a Taylor Ryanovi zakopnou o důkaz, který je mnohem více znepokojující než si vůbec dokázali představit... a prolitá krev je přivede na stopu tajemství z dávné minulosti, o níž by raději ani nic nevěděli.

Autor se nechal inspirovat pravdivým příběhem internetové šikany a Závist je prvním dílem odvážné, otevřené a hrůzostrašné série, která vás přivede až na hranu mezi životem a smrtí. (Založil/a: TerraDV)

#drama
Gregg Olsen Gregg Olsen
*05.03.1959

Nijura
  3. 8. 2013, 12:56
Kniha mě hlavně zaujala svou zajímavou obálkou. Ze začátku jsem se bohužel trochu ztrácela v postavách, ale tak v polovině knihy jsem už měla přehled o tom, co se komu stalo. Konec byl skvělý a hodně mě překvapil. Opravdu napínavá knížka.
Shifer
  26. 1. 2013, 18:14
Neuvěřitelně úžasná knížka. Napínavá, mrazivá a tajemná. Bála jsem se, že bude otevřený konec, ale nebyl, takže to je další plus. A musím zmínit úžasnou obálku. Těším se na další díl, pravděpodobně zase s jiným příběhem. Byla bych ale ráda, kdyby zůstaly postavy. No, nechám se překvapit.
veronikaS
  8. 4. 2016, 0:34
Neotřelá, napínavá a mrazivá kniha s nesčetnými tajemstvími, která vám nedají spát, dokud knihu nedočtete. Knížka mě zaujala jak svým námětem, tak i svou nápaditou obálkou. Příběh mě bavil, ale konec mě naprosto šokoval, protože jsem očekávala vše, jen ne tohle. Doporučuji k přečtení těm, co mají rádi nezodpovězená tajemství, na která se najdou odpovědi.
LencaF
  14. 7. 2016, 12:57
Koupila jsem oba díly téhle série a byla hrozně natěšená jaké to bude, protože recenze jsem četla vesměs dobré. A jaké bylo moje zklamání. Plytký děj nepropracovaný do hloubky, jak to dopadlo s Katie jsem odhadla až na pár drobností už v půlce knihy. Nedotažené pointy, prostě zklamání. Asi to bude knížka určená spíš pro teenagery. Věčné urážení jedné ze sester na druhou kvůli tomu že má kluka. No otrava. je dobře že se knížka čte dobře, jinak bych jí asi odložila. Ze začátku mě taky štvalo neustálé střídání hromady postav. Mrazivá mi přišla snad jen úvodní kapitola. Druhý díl si sice přečtu, ale asi si dám chvíli načas.