O Norikovi

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Altar - 1997
ISBN: 80-85979-20-9

Altar (1997) 80-85979-20-9 232

Originální český gamebook od úspěšného autora deskových her je jemnou parodií na gambooky klasického rázu. Toto dílko plné vtipných dialogů a neuvěřitelných dobrodružství Vás seznámí s Norikem při jeho neobyčejné cestě za štěstím. (Založil/a: carott)

SADS
  9. 10. 2016, 14:53
Tak trochu jiná kniha. Nebylo to špatné, ale trpí to klasickým problémem Českých autorů. Chtějí být světoví a něják to není ono.
wroclav
  27. 1. 2016, 12:23
Asi jediný gamebook, který stojí za to přečíst. Paráda, originální, ohromná legrace a pro mě osobně vrchol české fantasy (která jinak stojí dost za pendrek). Akorát se to asi nedá už nikde sehnat.
StepanHrouda
  23. 8. 2013, 0:02
Totální výsměch všem klasickým neoriginálním gamebookům. Příběh sice vpodstatě žádný není, ale o to tu nejde - namísto toho dostanete hromadu srandy a zajímavých nápadů jak se dá gamebookový systém také využít. Vždycky si vzpomenu na možnost "zmlátit do bezvědomí" stařečka u cesty nebo volbu dalšího postupu "Máš rád zvuk lámání kostí? -Ano/Ne" :)