Břetislav a Jitka

Břetislav a Jitka

Podtitul: Nenávidět je snadné, milovat krásnější

Originální název: Břetislav a Jitka
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Moba - 2012
ISBN: 978-80-243-4638-0

Moba (2012) 978-80-243-4638-0 280

Co všechno musí kníže Břetislav udělat, aby Jitka překonala křehkou hranici mezi nenávistí a láskou? - Mladinká šlechtická dívka se cítí po násilném únosu z kláštera zrazená a zneuctěná. Brzy se navíc dozví pravý důvod Břetislavova činu a v té chvíli se všechny sny o lásce a štěstí rozplynou. Obklopená nenávistí, záští a intrikami až po dlouhých letech pochopí, co pro knížete znamená a že jedinou cestou k odpuštění a společnému štěstí je láska. (Založil/a: al-ma)

jana80
  3. 12. 2012, 12:09
Další skvělá kniha od této spisovatelky. Už se těším na to, jaký další román bude následovat. Knihy této spisovatelky mě velmi baví :-)
Sarka.h2911
  29. 4. 2013, 11:03
Mám přečtené všechny knihy od paní Černé a těším se, až budou další.Tahle kniha, ostatně jako všechny, je užasně napsaná, krásně zachycuje atmosféru doby, ale hlavně má v sobě hlubokou pravdu. Nenávidět je snadné, ale milovat krásnější....