Nikdo není bez viny

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-7321-611-5

Fortuna Libri (2012) 978-80-7321-611-5 338

V dalším dílu Paranormálů se opět setkáváme s Evií, která bude tentokrát kromě svých obvyklých problémů s vílami, upíry a Mezinárodní agenturou pro zadržování paranormálů řešit i problémy, které trápí spoustu dívek jejího věku. Podaří se jí se svými problémy poprat? A jak skloubí lásku k vodouchovi, školu a práci s paranormály? (Založil/a: jatox)

Kiersten White Kiersten White

PeťkaW.
  27. 1. 2016, 13:59
Druhý díl na mě působil dojmem, jako by si autorka řekla: "Tak a já chci trilogii a ne jenom dvoudílnou minisérii!" A bohužel je to na knize hodně vidět. Prakticky veškerý děj této knihy nebyl pro hlavní zápletku nijak podstatný a dal by se scucnout do padesáti stránek. Ale zůstala čtivost a lehkost vyprávění, takže i přes prázdné pasáže děj ubíhal hladce a rychle. Zkrátka oddechové čtení po náročném dni v práci...
-Nikola-
  21. 3. 2014, 15:54
Je škoda, že námět nebyl rozveden, děj je prostě děsně "křečovitý a kýčovitý". Ale co opravdu miluju na knihách tohoto typu je, že když si po dlouhém dni čtu v posteli takovéto kraviny, tak si můj mozek opravdu odpočne, i když vrtí hlavou nad chlapy co se mění v koně a žijí pod vodou a na smrdící a ohavné jednorožce.
Saf123
  16. 4. 2014, 21:14
Druhý díl se mi zdál trochu slabší než první a abych pravdu řekla, tak už jsem měla v některých pasážích na Evie alergii :D
Anet.17
  28. 12. 2013, 14:34
Horší než první díl. Zas tak mě to nechytlo. A bylo to docela předvídatelné. Tak doufám že trojka bude lepší.
martinka28
  7. 10. 2013, 20:26
Nevím proč, ale na tomhle dílu je hodně znát, že se autorka do psaní nutila. Taky proto je Evelyn nesnesitelnější než v prvním nebo v posledním díle.