Originální název: The Fourth Side of the Triangle

Naše vojsko - 2013
ISBN: 978-80-206-1322-6

Naše vojsko (2013) 978-80-206-1322-6 224
Československý spisovatel (1983)

Otec a syn Queenové řeší složitý případ vraždy známé newyorské módní návrhářky.
Jedná se o zajímavý příběh jisté velmi solventní rodiny. Syn Dane se od své matky jednoho dne dozví, že jeho otec má milenku, což Dane nechce nechat jen tak. Každou středu otec přichází pozdě domů, co kdyby... Rozhodne se svého otce sledovat, aby odhalil identitu jeho milenky. Dozvídá se, že je to módní návrhářka Sheila, která bydlé ve stejném domě jako jeho rodiče. Ale je opravdu milenka bohatého Ashtona McKella, Daneova otce? Nepodlehne sám Dane jejímu kouzlu? A kdo vlastne bude zavražděn? To vše se dozvítáte právě ve Čtvrté straně trojúhelníku. (Založil/a: milanr)

RedDuck
  14. 11. 2012, 11:34
4 vyvrácená obvinění z vraždy, docela nezávidím detektivům jak se na ně po čase koukali. Naštěstí to nekončí tuctovým "vrahem je zahradník!", kdy je obviněna postava která se tam jenom párkrát mihla. (a z tohoto odhalení, falešné stopy si i autorská dvojice dělá na půlce stránky taky srandu). Na čtení v MHD slušná detektivka.