Falešné zásnuby

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-710-3

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-710-3 318

Lady Ciara Sheffieldová je mladá vdova. Rozsáhlé vědecké znalosti, jimiž je proslulá, na ni vrhají podezření, že svého manžela otrávila. Hrabě z Hadley je známý pro svou prostopášnost a z žádné vraždy ho nikdo neobviňuje, vždyť pravidla slušné společnosti jsou pro něj mrtvá už dávno. Jedinou věcí, kterou mají společnou, jsou jejich jména objevující se v bulvární sekci londýnských novin. Nebo to může být jinak?

Ciara potřebuje snoubence s titulem, aby utišila pomlouvačné spekulace, které ji mohou dostat do vězení. Hadley hledá vědce natolik skvělého, aby byl schopen porozumět záhadnému rukopisu. Dačasné spojenectví je pro oba výhodné.

A tak, zatímco společně tančí na plesech v Mayfair, začíná tanec skrytých tužeb, žhavých vášní a nebezpečí za každou otočkou... (Založil/a: AliceEmily)

Cara Elliott Cara Elliott

mart115
  9. 12. 2015, 17:13
Netuším, jak se to stalo, ale zničehonic jsme doma Falešné zásnuby měli dvakrát. Přečetla jsem je a můžu říct, že neurazí, ale příliš nenadchnou..