Nečekaně sexy

Nečekaně sexy Originální název: Suddenly Sexy

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-897-5

BB art (2006) 80-7341-897-5 256

Nečekaně sexy je první díl trilogie o třech kamarádkách, které se přátelí od dětství a před třicítkou spolupracují v televizní stanici KTEX. Julia jako majitelka, Chloe jako výkonná ředitelka a Kate jako moderátorka.Děj se soustředí kolem Kate Bloomové, která je podle vedení televizní stanice příliš upjatá a potřebuje přitáhnout diváky větší bezprostředností. Vymyslí s kamarádkami pořad Skutečná Kate, v němž se má předvést v nezvyklých situacích. Díl, kde měla vařit s nahým kuchařem, zachrání její kamarád z dětství, známý golfista Jesse Chapman. Zjistí, že nemá ve městě ubytování, proto mu Kate nabídne svůj domek pro hosty. Blízkost muže, kterého odmalička obdivovala a do kterého je zamilovaná, přináší náročné situace. Ale Jesse se snaží kontrolovat a ovládat. Do života se jim nečekaně zaplete i jeho syn, o jehož existenci neměl tušení. Oba po sobě touží, ale žijí s pocitem, že pro toho druhého nejsou dost dobří a přitažliví. Jesse navíc prožívá krizi zasahující golf a snaží se nedat nic najevo. Pochybuje o sobě, není si jistý, jestli získal zájem diváků kvalitou hry nebo nevázaným životem. Kate však jeho problém odhalí a pokusí se mu pomoci. Podaří se jí zorganizovat golfový zápas, při kterém se Jesse uvolní, sblíží se se synem a ocení, co pro něho Kate znamená. (Založil/a: Martina)

Linda Francis Lee Linda Francis Lee

1307_A_0507
  17. 3. 2013, 19:40
U tohodle jsem slzela smíchy! Opravdu - pořad Skutečná Kate je v některých místech tak vtipnej ("láska bolí"), že se nemůžete dočkat, co se stane příště
zichisek
  12. 10. 2011, 9:01
Moje oblíbená trilogie o třech kamarádkách a jejich vztazích..Taková oddechovka pro holky.Doporučuju, pokud nehledáte nic náročného.
Dzinka
  6. 3. 2014, 15:03
Hrůza, hrůza, hrůza, dočetla jsem, ale chtěla odložit. Tuto knihu bych popsala slovy: neuvěřitelná slátanina.