Řeč květů

Řeč květů Originální název: The Language of Flowers

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1835-8

Ikar (2012) 978-80-249-1835-8 320

Svéhlavá a zarputilá Victoria Jonesová byla do svých devíti let odmítnutá desítkami pěstounských rodin. Až Elizabeth ji přijala a naučila ji nauce květomluvy – způsobu, jak vyjádřit city, které traumatizovaná dívka téměř nezná. Jenže pak se musí Victoria vrátit zpět a řeč květů je to jediné, co jí zbude. V osmnácti odchází do života ostražitá, uzavřená a myslí si, že neumí cítit lásku. Naučí se jazykem květin otevřít lidem svoje vyprahlé srdce? (Založil/a: al-ma)

Dzinka
  6. 3. 2014, 15:00
Knížka se mi moc líbila, ikdyž jsem ji skoro celou probrečela, rozhodně bych se do jejího čtení pustila znovu. A téma květomluvy je velice zajímavé.
owečka007
  29. 10. 2012, 13:00
Na knize mě nejvíce štve Vistoria, protože je chladná a uzavřená a myslí si že si nic nezaslouží, ale to není pravda. Spousta lidí kteří jí mají rádi jsou kvůli tomu smutní. Jinak je to zajímavá kniha a mně se četla rychle.