Kanibal z Milwaukee

Kanibal z Milwaukee

Podtitul: skutečnost předstihující fiktivní román Mlčení jehňátek

Originální název: The Milwaukee murders
Poprvé vydáno celosvětově: 1993

Dialog - 1993
ISBN: 80-85194-74-0

Dialog (1993) 80-85194-74-0 157

Autor v díle popisuje řádění jednoho z nejznámějších amerických sériových vrahů Jeffreyho Lionela Dahmera. Tento homosexuální nekrofil zabil v sedmdesátých a osmedesátých letech minulého století 15 lidí.\r\n Don Davis v knize předkládá popisy vražd, Dahmerova života, procesu s ním. Dále nabízí neobvyklý pohled na politické pozadí soudního procesu s ním.\r\n Kniha obsahuje fotografickou přílohu, rozhovor s psychiatrem a chronologii Dahmerových zločinů. (Založil/a: Abigor)

Abigor
  15. 5. 2012, 8:16
Našel jsem pár faktů, která jsem neznal, nicméně celkový dojem z knihy mi kazí to, že si autor vymýšlí slova, která údajně oběti řekly, prostě a jednoduše, fakta jdou stranou, hlavně chceme šokovat a to je špatně! Jako kdyby J. L. Dahmer nebyl už tak dost šokující personou!
Jo, a ty fotky... Jsou tam jeho oběti, když ještě žily a jedna fotka, která by se snad dala nazvat i uměleckou... Mimochodem, všechny jsou černobílé.