Prostě sexy

Prostě sexy Originální název: Simply Sexy

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-761-8

BB art (2006) 80-7341-761-8 270

Poslední díl trilogie o třech kamarádkách, které pracují společně v televizní stanici KTEX. Julia Beudreauxová je dcera bývalého majitele stanice. Okolnosti ji ale přinutily stanici prodat. Otec zanechal po smrti obrovské dluhy, které je třeba vyrovnat. Novým majitelem se stal Sterling Prescott, manžel bývalé ředitelky stanice Chloe. Julia potřebuje přesvědčit nové vedení, že je schopná v televizi pracovat i jako řadová produkční. Chloe se Sterlingem odjíždějí na svatební cestu v době, kdy Sterlingova bratra Bena (tajný policista) propouští z nemocnice po střelném zranění. Julia má velký dům, Ben nemůže být sám, skončí v jejím pokoji pro hosty. Mezi oběma to už v předešlém díle jiskřilo a teď k sobě složitě hledají cestu. Oba mají bouřlivější povahu a nechtějí se vázat. Ben ale pozná v Julii citlivou pracovitou dívku, ona v něm milujícího muže ochotného jí pomáhat. Všechno komplikuje Benova snaha odhalit vraha kolegy a Juliino natáčení reality show o proměně primitiva na citlivého gentlemena. Když ale Ben uvidí Julii před ústím hlavně pistole, pochopí, že jeho zájem není povrchní, že ji hluboce miluje. Když jí pak pomůže vyřešit zásadní problém s natáčením, i ona si uvědomí, že teprve s ním dokáže být sama sebou. Přestane se snažit změnit v někoho jiného, oprostí se od strachu z rozchodu, který v ní zanechal otec a na konci trilogie stojí tři šťastné páry – Kate s Jessem, Chloe se Sterlingem a Julia s Benem. (Založil/a: Martina)

Linda Francis Lee Linda Francis Lee

1307_A_0507
  17. 3. 2013, 19:54
Já prostě žeru příběhy o lásce. A obzvlášť, když to vypadá, že tam ani žádná není. Ani poslední díl o třech kamarádkách nezklamal a nabídl porci humoru, lásky a taky erotiky...
zichisek
  12. 10. 2011, 9:01
Moje oblíbená trilogie o třech kamarádkách a jejich vztazích..Taková oddechovka pro holky.Doporučuju, pokud nehledáte nic náročného.