My Fair sukuba

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Levné knihy KMa - 2012
ISBN: 978-80-7309-105-7

Levné knihy KMa (2012) 978-80-7309-105-7 310

Není jí co závidět... Život sukuby přináší neustále něco nového, ale se sexy padlým andělem Noahem, který se stará o ukojení jejího Svrbění, má Jackie Brightonová konečně pocit, že tomu přichází na chuť. Skoro se jí nestýská po jejím úžasném upířím vládci Zanovi, či po jeho hříšných ústech a škádlení. Každopádně se o tom snaží sama sebe přesvědčit. Jackie udělala v minulosti několik chyb, z nichž nyní musí skládat účty. Společně s Noahem jsou uvězněni koncilem Serimů. Jackii se podaří útéci, ale padne přímo do otevřené Zanovy náruče. Brzy je zatažena do nebezpečné hry na kočku a myš, která probíhá mezi anděly a upíry, a přitom zjistí, že si také musí zvolit mezi oběma muži svého srdce. Dokáže se rozhodnout mezi Noahem a Zanem? Nebo přijde o všechno, co kdy chtěla? Ve hře je víc než jen její srdce... (Založil/a: Barborelka)

Jill Myles Jill Myles

Lenitschka
  9. 6. 2012, 13:45
Ani trojka nezklamala. Sice je to klasická ukázka braku, ale na dovolenou, do autobusu... Prima počtení, navíc vážně vtipné ;-)
trynitrix
  24. 6. 2012, 19:27
Tak serie sukuby nemá jako chybu opravdu jsem se bavila u toho dílu možná se mi líbil o chlup víc než ty dva předtím ale stejně dávám 100% doporučuji a hlavně se těším na další vydání pokračování.