Utin jackpot

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Galen - 2012
ISBN: 978-80-7262-895-7

Galen (2012) 978-80-7262-895-7 185

Utin jackpot je nový román českého spisovatele-humoristy, který neodolal a splnil si jeden svůj sen: napsat detektivku. Vykradená zdravá výživa a spousta divných lidí kolem. Všichni mají návod na nápravu vesmíru, ale posunout vyšetřování kupředu nedokáže pomoci nikdo. Komisař Stoklas se pokouší najít nejen důvěryhodnou stopu, ale také pochopit zvláštní mentalitu osob oddaných energiím jin a jang. A úplně jinde je úplně normální holka Julie postavena před rozhodnutí o životě a smrti. (Založil/a: al-ma)

wwwhisk@s
  2. 6. 2013, 18:03
K téhle knížce jsem se dostala tak trochu zvláštně, spisovatel je totiž kamarád mého bratra a tak mě zajímalo, jak píše... Udělala na mě velice pozitivní dojem a autorův styl mi sedí - odstaveček uvedení situace a dvě tři stránky do konce kapitoly jen přímá řeč a dialogy. Prolínají se tu dva příběhy, které se nakonec naprosto nečekaně propojí v jeden. Pěkné narážky na makrobiotiku/botanopatii a svěží humor na mě udělaly velký dojem.