Třeskutá kniha

Podtitul: Teorie velkého třesku

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0664-0

Argo (2012) 978-80-257-0664-0 320

Americký sitcom Teorie velkého třesku se u nás už stal kultem - a je tedy načase, abychom si čtveřici "nerdů" v čele s geniálním sociopatem Sheldonem a jejich jednodušší, leč krásnou kamarádkou Penny představili v knižní podobě. George Beahm zodpovídá příznivcům seriálu všechno, co kdy o Teorii velkého třesku chtěli vědět, a nádavkem i pár věcí, na které by se je snad ani nenapadlo zeptat. Najdeme zde profily jednotlivých postav i herců, jakož i stručné portréty tvůrců seriálu, soupis a převyprávění jednotlivých epizod, vysvětlení různých fyzikálních i popkulturních narážek a hlášek a rovněž překvapivě vděčné "veselé historky z natáčení". Pokud se vám zamlouvá sitcom Teorie velkého třesku, pak Třeskutá kniha o Teorii velkého třesku nesmí ve vaší knihovničce (Založil/a: TerraDV)

#seriál  #fandom

OKo
  5. 8. 2014, 9:47
Palec hore autorovi za to, že se chopil tak nelehkého úkolu a dokázal tenhle spletitý sitcom převézt do tak přehledné knihy! Nicméně by to chtělo menší aktualizaci - kniha je pouze po 4. sérii...