Ostří ozvěny

Ostří ozvěny Originální název: Ostří ozvěny
Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Ostří ozvěny se odehrává ve stejném světě jako Dóm i Projekt Berserkr. V postkatastro­fickém světě po druhé energetické válce se lidé teprve snaží ujmout opět vlády nad světem. Není to jednoduché, brání jim v tom nejen zešílevší příroda, jimi vytvoření mutanti, ale i jejich malý počet. A kromě toho také to, že oni sami se příliš nezměnili. Okcianové útočí na výspu civilizace, pevnost Holztürme. Bojovník Oggerd Orlosup, herold Pěnkavka Gowery a technolog Hal Hargo doprovázejí karavanu s potřebným materiálem. Podaří se jim odrazit jejich první útok. Jenže… Kdo jsou okcianové? Proč se snaží zničit lidi? Jsou inteligentní? A jakou roli v tom všem hraje podivná hora Tanečník? (Založil/a: tequilaking)

Zhabza
  28. 7. 2012, 12:22
Nemůžu si pomoct, ale Oggerdovský cyklus je prostě skvělý. Pro mě překonává i Krvavé pohraničí, které mám jinak také velmi rád. Škoda že jsem asi jenom jeden z mála.